Ana Sayfa / Gıda Takviyeleri
  • Zeytin Yaprağı Ekstraktı Takviye Edici Gıda

Ersağ Zeytin Yaprağı Ekstraktı Takviye Edici Gıda

Ürün Kodu : 2017


%25 İndirim Ersağ Üyelerine Özel

Sizde Ersağ üyesi olun, Ersağ ürünlerini %25 indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Ersağ üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (505) 317 95 72

Zeytin Yaprağı Ekstraktı Takviye Edici Gıda
Zeytin Yaprağı Ekstraktı Takviye Edici Gıda

Ersağ Zeytin Yaprağı Ekstraktı,

Ersağ Zeytin Yaprağı Ekstraktı, Takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ Zeytin Yaprağı Ekstraktı, içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır.

Önerilen  Kullanım Şekli: Günde 1 defa yarım bardak (100 ml) su içerisine  20  damla ( 1 ml) damlatılarak kullanılır. Kullanmadan önce çalkalayınız.Takviye edici gıda olarak tüketilir.

İşletme Kayıt No: TR-20-K-010657 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Ersağ Zeytin Yaprağı Ekstraktı Onay Numarası: 000292-14.01.2015

Ersağ Zeytin Yaprağı Ekstraktı takviye edici gıda olarak Ersağ Tesislerinde Üretilmiştir.

Kullanıcıların dikkatine; Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği ve ilgili yayınlanan mevzuatlara göre gıda takviyesi olarak üretilen ürünlerin tanıtımında  endikasyon, hastalık ve faydaları gibi ibarelerin kullanılması yasaktır.

Uyarı Bilgileri: Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Emniyet bandı kopmuş ambalajları satın almayınız. Seri numarası üretim tarihidir. Son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üzerindedir.

Uyarı: Sağlık ve kozmetik kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken hastalıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı oluğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesi yasaklandığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

 

ersağ zeytin yaprağı ekstraktı ile ilgili aramalar ; zeytin yaprağı ekstraktı kullanım şekli, zeytin yaprağı ekstraktı ne işe yarar, zeytin yaprağı kullananların yorumları, zeytin yaprağı ekstraktı zararları, zeytin yaprağı ekstraktı yan etkileri, zeytin yaprağı ekstraktı fiyatı, zeytin yaprağı ekstraktı nasıl yapılır, zeytin yaprağı sıvı ekstraktı faydaları

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.