Ana Sayfa / Kozmetik Grubu / Bakım Ürünleri

  • Saç Bakım Yağı 100 ml.

Ersağ Saç Bakım Yağı 100 ml.

Ürün Kodu : 215


%25 İndirim Ersağ Üyelerine Özel

Sizde Ersağ üyesi olun, Ersağ ürünlerini %25 indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Ersağ üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (505) 317 95 72

Saç Bakım Yağı 100 ml.
Saç Bakım Yağı 100 ml.

Özellikleri :

Argan Yağı, Pirinç Kepeği Yağı, Tatlı Badem Yağı, Buğday Özü Yağı ve Kuşburnu Meyvesi Yağı içeren Ersağ Durulanmayan Saç Bakım Yağı saçlarınızı ağırlaştırmadan derinlemesine besler, hava koşulları, boya ve fön gibi dış etkenlerle yıpranmış ve hasar görmüş saç tellerine derinlemesine bakım yaparak canlılığını yeniden kazanmasına, gözalıcı bir parlaklık ve ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Saç tellerinin pürüzsüz bir görünüme sahip olmasını destekler. Koruyucu içermez.

Kullanımı :

Fön veya kurutma öncesi, fönün zararlı etkilerine karşı saçı korumak için, arzu edilen miktarı avucunuzda yayın. Havlu ile ıslaklığı alınan nemli saça eşit şekilde yayarak uygulayın. Durulamayın. Fön sonrası ise, kabarıklığı kontrol altına almak ve saça parlaklık vermek için kuru saça aynı şekilde uygulayın.

ersağ saç bakım yağı 1000 ml. ile ilgili aramalar ; ersağ saç bakım yağı içindekiler, ersağ saç bakım yağı kullananlar, ersağ saç bakım yağı fiyat, ersağ saç bakım yağı fiyatı, ersağ saç bakım yağı faydaları, ersağ saç bakım ürünleri

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.