Ana Sayfa / Temizlik Grubu / Çamaşır Temizliği

  • Renkliler İçin Çamaşır Yıkama Tozu 1000 gr.

Ersağ Renkliler İçin Çamaşır Yıkama Tozu 1000 gr.

Ürün Kodu : 102

ersağ çamaşır deterjanı ersağ çamaşır yıkama tozu ersağ çamaşır tozu ersağ çamaşır yıkama tozu fiyati ersağ çamaşır yıkama tozu fiyatı
%25 İndirim Ersağ Üyelerine Özel

Sizde Ersağ üyesi olun, Ersağ ürünlerini %25 indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Ersağ üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (505) 317 95 72

Renkliler İçin Çamaşır Yıkama Tozu 1000 gr.
Renkliler İçin Çamaşır Yıkama Tozu 1000 gr.

Özellikleri:

Renkli çamaşırlarınız için özel formüle edilmiş bir üründür. 1 ölçek 10 gr.dır 30 gr ile çamaşırlarınızı yıkayarak tasarruf sağlayacaksınız.

Kullanımı:

Çamaşırınızı yıkarken makinanızın ana yıkama gözüne 3 ölçek Çamaşır yıkama tozumuzdan ve 1 kapak çamaşır aktif ürünümüzden ilave ederek yıkamanız önerilir.

Not: Çamaşırlarınızın temizliğini kuruduktan sonra kontrol ediniz. Etkili sonuç alabilmeniz için 4-5 yıkama yapmalısınız.

TEMİZLİK TOZLARIMIZ (STPP) FOSFAT İÇERMEZ. SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN ANALİZ EDİLMİŞTİR.

 

ersağ renkliler için çamaşır yıkama tozu 1000 gr. ile ilgili aramalar ; ersağ çamaşır deterjanı, ersağ çamaşır yıkama tozu, ersağ çamaşır tozu, ersağ çamaşır yıkama tozu fiyati, ersağ çamaşır yıkama tozu fiyatı, ersağ çamaşır deterjanı fiyatı, ersağ çamaşır deterjanı yorumları, ersağ çamaşır deterjanı kullananlar, ersağ çamaşır deterjanı nasıl kullanılır, ersağ çamaşır tozu kullananlar, ersağ çamaşır yıkama tozu kullananlar, ersağ çamaşır, ersağ çamaşır tozu fiyatı

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.
Başa Dön