Ana Sayfa / Gıda Takviyeleri
  • Kalsiyum, Magnezyum, Çinko, D Vitamini Takviye Edici Gıda

Ersağ Kalsiyum, Magnezyum, Çinko, D Vitamini Takviye Edici Gıda

Ürün Kodu : 2024

ersağ kalsiyum magnezyum çinko d vitamini yorumları ersağ kalsiyum magnezyum çinko d vitamini ersağ kalsiyum magnezyum çinko d vitamini faydaları ersağ kalsiyum magnezyum çinko d vitamini kullananlar ersağ kalsiyum magnezyum çinko d vitamini fiyatı
%25 İndirim Ersağ Üyelerine Özel

Sizde Ersağ üyesi olun, Ersağ ürünlerini %25 indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Ersağ üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (505) 317 95 72

Kalsiyum, Magnezyum, Çinko, D Vitamini Takviye Edici Gıda
Kalsiyum, Magnezyum, Çinko, D Vitamini Takviye Edici Gıda

Ersağ Kalsiyum, Magnezyum, Çinko, D Vitamini takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ Kalsiyum, Magnezyum, Çinko, D Vitamini içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

Önerilen  Kullanım Şekli: Gıda takviyesi olarak yetişkinler için sabah akşam günde 2 defa birer kapsül  bol su ile alınması tavsiye edilir.

İşletme Kayıt No: TR-20-K-010657 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Kalsiyum, Magnezyum, Çinko, D Vitamini Onay Numarası: 000887-27.05.2016

Ersağ Kalsiyum, Magnezyum, Çinko, D Vitamini takviye edici gıda olarak  Ersağ Tesislerinde Üretilmiştir.

Kullanıcıların dikkatine; Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği ve ilgili yayınlanan mevzuatlara göre gıda takviyesi olarak üretilen ürünlerin tanıtımında  endikasyon, hastalık ve faydaları gibi ibarelerin kullanılması yasaktır.

Uyarı Bilgileri: Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Emniyet bandı kopmuş ambalajları satın almayınız. Seri numarası üretim tarihidir. Son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üzerindedir.

Uyarı: Sağlık ve kozmetik kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken hastalıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı oluğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesi yasaklandığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

ersağ kalsiyum, magnezyum, çinko, d vitamini ile ilgili aramalar ; ersağ kalsiyum magnezyum çinko d vitamini yorumları, ersağ kalsiyum magnezyum çinko d vitamini, ersağ kalsiyum magnezyum çinko d vitamini faydaları, ersağ kalsiyum magnezyum çinko d vitamini kullananlar, ersağ kalsiyum magnezyum çinko d vitamini fiyatı, ersağ kalsiyum magnezyum çinko d vitamini kilo aldırırmı, ersağ kalsiyum magnezyum çinko d vitamini. faydalari

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.