Ana Sayfa / Gıda Takviyeleri
  • Hayıt Ekstratı Takviye Edici Gıda

Ersağ Hayıt Ekstratı Takviye Edici Gıda

Ürün Kodu : 2010

ersağ hayıt ekstraktı faydaları ersağ hayıt ekstraktı ersağ hayıt ekstraktı kullananlar ersağ hayıt ekstraktı yorumları ersağ hayıt kullananlar
%25 İndirim Ersağ Üyelerine Özel

Sizde Ersağ üyesi olun, Ersağ ürünlerini %25 indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Ersağ üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (505) 317 95 72

Hayıt Ekstratı Takviye Edici Gıda
Hayıt Ekstratı Takviye Edici Gıda

Kod: 2010 / 1 Şişe 60 Kapsül 600 mg.

Ersağ Hayıt Ekstraktı takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ Hayıt Ekstraktı içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

ERSAĞ HAYIT EKSTRAKTI ÜRÜN BİLGİLERİ

Bileşen adı 2 Kapsül

Hayıt Extraktı 920,40 mg

Önerilen  Kullanım Şekli: Gıda takviyesi olarak yetişkinler için sabah akşam günde 2 defa birer kapsül bol su ile alınması tavsiye edilir.

İşletme Kayıt No: TR-20-K-010657 il Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Hayıt Ekstraktı Onay Numarası: 000210-20.08.2015

Ersağ Hayıt Ekstraktı takviye edici gıda olarak Ersağ Tesislerinde Üretilmiştir.

Kullanıcıların dikkatine; Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği ve ilgili yayınlanan mevzuatlara göre gıda takviyesi olarak üretilen ürünlerin tanıtımında  endikasyon, hastalık ve faydaları gibi ibarelerin kullanılması yasaktır.

Uyarı Bilgileri: Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 

İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Emniyet bandı kopmuş ambalajları satın almayınız. Seri numarası üretim tarihidir. Son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üzerindedir.

Uyarı: Sağlık ve kozmetik kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken hastalıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı oluğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesi yasaklandığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

ersağ hayıt ekstraktı gıda takviyesi ile ilgili aramalar ; ersağ hayıt ekstraktı faydaları, ersağ hayıt ekstraktı, ersağ hayıt ekstraktı kullananlar, ersağ hayıt ekstraktı yorumları, ersağ hayıt kullananlar, ersağ hayıt ekstraktı fiyatı, ersağ hayıt kapsülü kullananlar, ersağ hayıt tohumu, ersağ hayıt faydaları, ersağ hayıt ekstraktı gıda takviyesi, ersağ hayıt fiyatı, ersağ hayıt otu, ersag hayit hapi fiyati, ersağ hayıt hapı kullananlar, ersag hayit tohumu kullananlar, ersag hayit hapi, ersağ hayıt ekstraktı nasıl kullanılır, ersağ hayıt ekstraktı ile hamile kalanlar, ersağ hayıt tohumu fiyatı, ersağ hayıt otu fiyatı, ersağ hayıt kapsülü, ersağ hayıt ekstraktı ne işe yarar

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.