Ana Sayfa

Ersağ'da Aktiflik

Ersağ'da Aktiflik

Aktiflik

Ersağ sisteminde de bulunduğu kariyer basamağına göre alt ekibinden prim kazanabilmesi için aylık ve üç aylık aktiflikler yapılması gerekir. Bu aktiflikler başka sistemin aksine hem çok az miktarda hemde çok az kolaylaştırılmış bir sistemdir.

Aylık Aktiflik

Ersağ sisteminde üye olan bir kişi %10'luk kariyer basamağından öncü kariyer basamağına gelenek kadar ekibinden liderlik primi alabilmesi için aylık aktiflik yapması gerekir. Bu aktiflik diğer sistemlerin aksine iki şekilde yapılabilir. Birincisi ferdi alışveriş yapılarak, ikincisi ise en özeli ise başka kişileri işimizle tanıştırarak yani farklı kişilere ekmek kapısı açarak yeni siteme yeni kişi dahil ederek gerçekleştirebilir. Sisteme yeni dahil edilen kişinin ilk iki puanı sponsorun aktifliğine sayılır. Örneğin yeni üye üç puanlı alışveriş yapıyorsa üç puanlı aktiflik düşmez, ilk iki puanı geçerli olur. İki yeni üye başlatınca dört puanlı aktiflik , üç yeni üye başlatınca da altı puanlık aktiflik yerine geçer.

​%10 Kariyer basamağı 1 Puan,

%15 Kariyer basamağı 2 Puan,

%21 Kariyer basamağı 3 Puan;

Öncü yardımcısı 4 Puan,

Öncünün 5 puanlık aylık aktiflik yapması gerekir.

Üç Ay Aktiflik


Öncü olan bir kişinin alt ekibinde öncü var ise bu öncü onun nesil öncüsü olur ve Ersağ'da nesiller arası kazanç sistemi mevcuttur. Öncünün, öncü ekibinden prim kazanabilmesi için yani nesiller arası kazanç sistemi için; ardışık üç ay içerisinde öncü olan ekibi haricindeki ekibiyle beraber 60 puan yapması gerekir.

Aylık Aktiflik ile Üç Aylık Aktiflik Arasındaki Fark

1 - Aylık aktiflik öncü harici kendi alt ekibinden prim kazanabilmek için yapılması gereken aktifliktir. Yeni üye yaparak da tamamlanır.

2 - Aylık aktiflik de kişinin kendi alışverişleri ve ay içerisinde yapılan yeni üyesinin ilk iki puanı sayılır.

3 - Altında öncü olmayan kişiler üç aylık aktiflik yapmak zorunda değildir.

4 - Üç aylık aktiflik alt ekibinde öncü var ise yapılması gerekir.

5 - Üç aylık aktiflikte öncü dışındaki tüm ekibin puanları toplamına sayılır.


Benzer Konular