ERSAĞ SİSTEMİ

ERSAĞ ülke çapında bu büyük pazara hitap edebilmek, tüm il ve ilçelere ulaşabilmek için kendi hizmet ağı kurmuştur. Bu büyük ordunun sevk iradesini çok katlı bir hiyerarşik yapılanma ile gerçekleştirir. Kariyer basamakları adını verdiğimiz bu 6 basamaklı sistemin en alttaki basamağında üye, ikinci kariyer basamağında %10 kariyer basamağı, 3 kariyer basamağında %15 kariyer basamağı, 4 kariyer basamağında %21 kariyer basamağı, beşinci kariyer basamağında Öncü yardımcısı ve son olarakta 6 kariyer basamağında Öncü bulunmaktadır. Öncü üstü ilerleyen satırlarda anlatılacaktır. Puan sistemiyle çalışan bu kariyer basamakları için bir ERSAĞ puanı 50 tl lik alışveriş demekteri ve kariyer basamakları ardışık iki ay içinde edinilen puana göre hesaplanır. %25 satış karı bütün kariyer basamakları için geçerlidir. Ayrıca tüm üyelerimiz kariyer basamaklarına göre de teşvik primi almaya hak ederler. Kariyerlere kısaca göz atarsak, her alışveriş yapan kişi sistem içerisinde üye olarak adlandırılır. Ekip oluşturan kişiler sponsor denmektedir. Tüketici ile doğrudan temas halinde olan kişi hangi kariyer basamağında olursa olsun üye olarak adlandırılır. ERSAĞ ailesi içinde aslı ve tek görevi ürünleri gerektiği şekilde tanıtmak ve tek amacı ürünü iyi tanıyan, yararlarını anlayan, memnun ve sürekli kullanıcılar oluşturmaktadır. Sponsor diye adlandırdığımız kişiler, yeterli bilgi, tecrübe ve olgunluktan sonra kendilerine üye kaydederek, kendi ekiplerini kuran kişilerdir. Kurdukları ekibin liderliğine üstlenirler.

ERSAĞ SİSTEMİ

Ersağ Üye Nedir?

Şirketmizin üretmiş olduğu ürünleri indirimli alıp kullanan ayrıca iş olarak düşündüğünde kullandığı ürünleri başkalarına tavsiye ettiğinde ve onlarında ürünleri gerek indirimli almasına gerekse iş olarak yapmasına vesile olan kişidir.

Ersağ Üyelik sistemiyle çalışan bir firmadır, üye olunmadan herhangi bir işlem yapılmaz.

Ersağ Üyelik Ücretsiz olup herhangi bir mali boyutu yoktur.

Aktif üye olabilmek ve gerekli indirimlerden faydalanabilmek için en az 100 TL lik ürün alınması gerekir.

Sistemimize ücretsiz üye olarak sponsorunuzdan alacağınız üyelik formu ve bilgilerle ilk adımı atmış olacaksınız.

Sponsor dediğimiz kişi sizi işimizle tanıştıran ve bilgi ve ilgisiyle yol gösterecek olan kişidir. Ve sisteme dahil olduktan sonra sponsor değişikliği yapılmaz.Benzer Konular

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.
Başa Dön