Ersağ Genel Temizlik

Ersağ Genel Temizlik

Özellikleri:

Ersağ Genel Temizlik ürünü sert ve sudan etkilenmeyen, parke, kalebodur vb. yerler için özel formüle edilmiş bir üründür. Kalıcı ve hoş kokulu olan ürünümüz konsantre ve ekonomiktir.

 

Kullanımı:

Kullanılacak yüzeyin kirlilik oranına göre 1 lt suya tercihinize göre 1 veya 2 kapak ilave ediniz. Temizlik yapılan yüzey kurulandığında daha güzel bir temizlik elde edelir. 1 lt ile yaklaşık 35-40 lt sıvı temizlik maddesi elde edebilirsiniz.

 

ÜRÜNÜMÜZ İÇERİSİNDE FOSTAT (STTP) YOKTUR.

 

ersağ genel temizlik ile ilgili aramalar ; ersağ genel temizlik faydaları, ersağ genel temizlik kullananlar, ersağ genel temizlik içeriği, ersağ genel temizlik n11, ersağ genel temizlik fiyatı, ersağ genel temizlik ne işe yarar, ersağ genel temizlik fiyatı 2018, ersag genel temizlik ne ise yarar, ersağ genel temizlik nerelerde kullanılır, ersağ temizlik ürünleri kataloğu, ersağ genel temizlik kodu, ersağ genel temizlik yorumlar, ersağ genel temizlik geliş fiyatı, ersağ temizlik ürünleri kullanıcı yorumları, ersağ genel temizlik kullanımı, ersağ genel temizlik fiyat, ersağ genel temizlik gittigidiyor, ersağ temizlik malzemesi, ersağ genel temizlik kullanım alanları, ersağ genel temizlikBenzer Konular

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.
Başa Dön