Ersağ Damla Konsantre

Ersağ Damla Konsantre

Özellikleri:

Çok amaçlı bir temizlik ürünüdür. Evinizin bütün sert yüzeylerinde, pencere pervazlarının temizliğinde, halı, koltuk kanepe lekelerinde, özel formülüyle kullanılması önerilen ev genel temizlik ürünüdür. Damla en konsantre ürünümüzdür. Akışkan sıvı kıvamındadır.

 

Kullanım Şekli:

Lekeli kumaş yada çamaşırınızın üzerine bir miktar ılık su döküldükten sonra, lekenin üzerini kapsayacak şekilde damla konsantre ürünümüzden dökün. Yaklaşık 5 dakika sonra, lekeli bölgeyi rengi solmayan bir bezle ovalayarak silin. Herhangi bir lekeye, başka bir kimyasalla müdahale edildi ise leke çıkmayabilir. Unutmayınız! Her leke çıkmaz ve kumaşla bütünleşir. Damla ile ayna, cam, masa .. vb temizliğinde 1 lt suya 3 damla, halı, koltuk ve kanepelerinizde 1 lt suya 5 damla konularak kullanılır.

 

ÜRÜNÜMÜZ FOSFAT (STTP) İÇERMEZ.

 

ersağ damla konsantre ile ilgili aramalar ; ersağ damla konsantre fiyatı, ersağ damla konsantre 1000 ml, ersağ damla konsantre geliş fiyatı, ersağ damla konsantre fiyatı 2018, ersağ damla konsantre koltuk silme, ersağ damla konsantre faydaları, ersağ damla konsantre nerede satılır, ersağ damla kullananlar, ersağ damla konsantre kullananlar, ersağ damla konsantre kullanım alanları, damla konsantre nerede satılır, ersağ damla fiyatı, ersağ damla konsantre ne işe yarar, ersağ duvar silme, ersağ damla konsantre kullanımıBenzer Konular

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.
Başa Dön