Ana Sayfa

Ersağ Anti Bakteriyel Dezenfekte Edici Konsantre Banyo & WC Temizleyici

Ersağ Anti Bakteriyel Dezenfekte Edici Konsantre Banyo & WC Temizleyici

Son zamanlarda temizliğin daha da dikkat edilmesi gereken bugünlerde Ersağ’ın günümüz teknolojisini kullanarak geliştirdiği bu ürün, içeriğinde kullanılan maddelerle çevre dosttur. Ersağ’ın özellikle dikkat ettiği ürünlerinde kesinlikle Fosfat’ı kullanmamasıdır.

Fosfat çoğu deterjanın ana maddesidir. Suyu yumuşatarak, deterjanın içeriğinde yer alan kimyasalların köpürmesini sağlar. Çok köpükle yıkanan eşyalar ve bulaşıklar göze her ne kadar güzel görünüp, iyi temizliyor izlenimi verse de fosfat içeriğinden dolayı tam tersidir. Fosfat içeren ürünlerle temizlik işlemi yapıldığında eşyaların üzerinde kalıntılar bırakır. Çevreye karşı da tehlikeli olan fosfat, atık sulardan denizlere, göllere, akarsulara karışarak yosunlarla birleşir ve çoğalmasına sebep olur. Yosunları parçalayan bakteriler sudaki oksijenin azalmasına ve denizdeki canlıların tükenmesine neden olur. Kansorejen bir hammaddeyi içeriğinde bulundurduğundan, eşyalar üzerinde bıraktığı kalıntılardan dolayı insan sağlığını etkilemeye devam eder. İçeriğinde fosfat bulunmayan ürünler kullanmak insan sağlığı ve çevre temizliği için son derece önemlidir.

Ersağ’ın üretmiş olduğu Anti Bakteriyel Dezenfekte Edici Konsantre Banyo & WC Temizleyicisi bilimsel testlerle 14 adet bakteri üzerinde etkili olduğu kanıtlanmıştır. Bunun yanı sıra Ege Üniversitesi Argefar laboratuarı ile yapmış olduğu proje ile de ürünlerini doğal anti bakteriyel özellikte üretip belgeleyerek Türkiye’de bir ilke imza atmıştır.

Ersağ’ın tüm ürünleri ECOCERT Sertifikalıdır. ECOCERT Sertifikası; uzun bir prosedürden sonra verilen, kağıdından şişesine kadar çevreye gösterilen duyarlılığa kadar sizlere garanti verir. ECOCERT, organik kozmetikler için standardını şöyle belirlemiştir: En az %95 bitkisel ve doğal madde olmalı ve “Negatif” listesine dahil olmayan sentetik maddeler %5 ile sınırlı olmalıdır.

Ersağ Anti Bakteriyel Dezenfekte Edici Konsantre Banyo & WC Temizleyicisi konsantre özelliği sayesinde uzun vadede kullanım sağlarken, ayrıca ev ekonomisine de katkı sağlar. Kullanıldığı alan da parlaklık sağlayan bahar kokulu Banyo – Wc Temizleyicisi; duşakabin, küvet, lavabo, banyo, batarya, fayans, mermer, klozet gibi yerlerin temizliğinde kullanılmaktadır. İçeriği sayesinde tamamen doğal, zararlı kimyasalların olmadığı bir ürün ile evinizi gönül rahatlığı ile dezenfekte etmiş olur. Böylelikle hem kendi sağlığımız hem de çevre temizliğine fark etmeden bile katkı da bulunabilirsiniz.


Benzer Konular