Ana Sayfa / Gıda Takviyeleri
  • Demirdikeni, L-arginin, Çaksırotu, Epimedium Ekstreleri ve Arı Sütü Takviye Edici Gıda

Ersağ Demirdikeni, L-arginin, Çaksırotu, Epimedium Ekstreleri ve Arı Sütü Takviye Edici Gıda

Ürün Kodu : 2022

Ersağ Demirdikeni L-arginin Çaksırotu Epimedium Ekstreleri ve Arı Sütü ersağ gıda takviyeleri faydaları ersağ gıda takviyeleri kullanıcı yorumları ersağ gıda takviyesi fiyatı ersağ gıda takviyeleri fiyatları
%25 İndirim Ersağ Üyelerine Özel

Sizde Ersağ üyesi olun, Ersağ ürünlerini %25 indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Ersağ üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (505) 317 95 72

Demirdikeni, L-arginin, Çaksırotu, Epimedium Ekstreleri ve Arı Sütü Takviye Edici Gıda
Demirdikeni, L-arginin, Çaksırotu, Epimedium Ekstreleri ve Arı Sütü Takviye Edici Gıda

Ersağ Demirdikeni, L-arginin, Çakşırotu, Epimedium Ekstreleri ve Arı Sütü, takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ Demirdikeni, L-arginin, Çakşırotu, Epimedium Ekstreleri ve Arı Sütü  içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

Önerilen  Kullanım Şekli: Gıda takviyesi olarak yetişkinler için günde 4 tane kapsül  bol su ile alınması tavsiye edilir.

İşletme Kayıt No: TR-20-K-010657 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Ersağ Demirdikeni, L-arginin, Çakşırotu, Epimedium Ekstreleri ve Arı Sütü Onay Numarası: 000697-14.04.2016

Ersağ Demirdikeni, L-arginin, Çakşırotu, Epimedium Ekstreleri ve Arı Sütü İçeren Ekstraktı takviye edici gıda olarak  Ersağ Tesislerinde Üretilmiştir.

Kullanıcıların dikkatine; Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği ve ilgili yayınlanan mevzuatlara göre gıda takviyesi olarak üretilen ürünlerin tanıtımında  endikasyon, hastalık ve faydaları gibi ibarelerin kullanılması yasaktır.

Uyarı Bilgileri: Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Emniyet bandı kopmuş ambalajları satın almayınız. Seri numarası üretim tarihidir. Son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üzerindedir.

Uyarı: Sağlık ve kozmetik kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken hastalıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı oluğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesi yasaklandığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

 

ersağ demirdikeni, l-arginin, çaksırotu, epimedium ekstreleri ve arı sütü ile ilgili aramalar ; ersağ demirdikeni l-arginin çakşirotu epimedium ekstreleri ve ari sütü içeren gida tak, ersag demir dikeni kullananlar, ersag demir dikeni kullanıcı yorumları, ersağ demir dikeni ne işe yarar, ersağ gıda takviyeleri özellikleri, ersağ demir dikeni fiyatı, ersağ demir takviyesi, ersağ demir dikeni fiyat, ersağ demirdikeni l-arginin çakşırotu epimedium ekstreleri, ersağ demirdikeni fiyatı, ersağ gıda takviyeleri kullanıcı yorumları, ersağ gıda takviyeleri fiyatları, ersağ gıda takviyesi fiyatı, ersağ gıda takviyesi kullananlar, ersağ gıda takviyeleri faydaları, ersağ demir dikeni faydaları, ersağ gıda takviyeleri ne işe yarar

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.
Başa Dön