Ana Sayfa / Temizlik Grubu / Genel Ev Temizliği

  • Damla Konsantre 1000 ml.

Ersağ Damla Konsantre 1000 ml.

Ürün Kodu : 161

ersağ damla konsantre ersağ damla konsantre fiyatı ersağ damla ersağ damla konsantre ne işe yarar ersağ damla konsantre nerelerde kullanılır ersağ damla konsantre kullanım alanları ersağ damla konsantre yorumları ersağ damla konsantre yorumlar ersağ damla konsantre 1000 ml ersağ damla konsantre fiyatı 2018
%25 İndirim Ersağ Üyelerine Özel

Sizde Ersağ üyesi olun, Ersağ ürünlerini %25 indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Ersağ üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (505) 317 95 72

Damla Konsantre 1000 ml.
Damla Konsantre 1000 ml.

Özellikleri:

Çok amaçlı bir temizlik ürünüdür. Evinizin bütün sert yüzeylerinde, pencere pervazlarının temizliğinde, halı, koltuk kanepe lekelerinde, özel formülüyle kullanılması önerilen ev genel temizlik ürünüdür. Damla en konsantre ürünümüzdür. Ama akışkan sıvı kıvamdadır.

Kullanım Şekli:

Lekeli kumaş yada çamaşırınızın üzerine bir miktar ılık su döküldükten sonra, lekenin üzerini kapsayacak şekilde damla konsantre ürünümüzden dökün. Yaklaşık 5 dakika sonra, lekeli bölgeyi rengi solmayan bir bezle ovalayarak silin. Herhangi bir lekeye, başka bir kimyasalla müdahale edildi ise leke çıkmayabilir. Unutmayınız! Her leke çıkmaz ve kumaşla bütünleşir. Damla ile ayna, cam, masa ... vb temizliğinde 1 lt suya 3 damla, halı, koltuk ve kanepelerinizde 1 lt suya 5 damla konularak kullanılır.

ÜRÜNÜMÜZ FOSFAT (STTP) İÇERMEZ.

 

Ersağ Damla Konsantre

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.