Ana Sayfa / Temizlik Grubu / Genel Ev Temizliği

  • Damla Konsantre 1000 ml.

Ersağ Damla Konsantre 1000 ml.

Ürün Kodu : 161

Satış Fiyatı :
52,00 TL
Üye Fiyatı :
41,60 TL
%25 İndirim Ersağ Üyelerine Özel

Sizde Ersağ üyesi olun, Ersağ ürünlerini %25 indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Ersağ üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (505) 317 95 72

Damla Konsantre 1000 ml.
Damla Konsantre 1000 ml.

Özellikleri:

Çok amaçlı bir temizlik ürünüdür. Evinizin bütün sert yüzeylerinde, pencere pervazlarının temizliğinde, halı, koltuk kanepe lekelerinde, özel formülüyle kullanılması önerilen ev genel temizlik ürünüdür. Damla en konsantre ürünümüzdür. Ama akışkan sıvı kıvamdadır.

Kullanım Şekli:

Lekeli kumaş yada çamaşırınızın üzerine bir miktar ılık su döküldükten sonra, lekenin üzerini kapsayacak şekilde damla konsantre ürünümüzden dökün. Yaklaşık 5 dakika sonra, lekeli bölgeyi rengi solmayan bir bezle ovalayarak silin. Herhangi bir lekeye, başka bir kimyasalla müdahale edildi ise leke çıkmayabilir. Unutmayınız! Her leke çıkmaz ve kumaşla bütünleşir. Damla ile ayna, cam, masa ... vb temizliğinde 1 lt suya 3 damla, halı, koltuk ve kanepelerinizde 1 lt suya 5 damla konularak kullanılır.

ÜRÜNÜMÜZ FOSFAT (STTP) İÇERMEZ.

ersağ damla konsantre 1000 ml. ile ilgili aramalar ; ersağ damla kullananlar, ersağ damla konsantre fiyatı, ersağ damla konsantre 1000 ml, damla konsantre nerede satılır, ersağ genel temizlik nerelerde kullanılır, ersağ damla konsantre kullanım alanları, ersağ damla fiyatı, ersağ damla konsantre ne işe yarar, ersağ pratik bilgiler, ersağ damla konsantre kullananlar, ersağ genel temizlik fiyatı 2017, ersağ ürünleri geliş fiyatları, ersag genel temizlik ne ise yarar, ersağ damla konsantre nerelerde kullanılır, ersağ genel temizlik kullanıcı yorumları, ersağ genel temizlik içeriği, ersağ genel temizlik n11, ersağ genel temizlik ne işe yarar, ersağ genel temizlik fiyatı, ersağ duvar silme

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.
Başa Dön