Ana Sayfa / Gıda Takviyesi
  • Çilek Aromalı Sıvı Omega 3

Ersağ Çilek Aromalı Sıvı Omega 3

Ürün Kodu : 2021

Satış Fiyatı :
47,50 TL
Üye Fiyatı :
38,00 TL
%25 İndirim Ersağ Üyelerine Özel

Sizde Ersağ üyesi olun, Ersağ ürünlerini %25 indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Ersağ üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (505) 317 95 72

Çilek Aromalı Sıvı Omega 3
Çilek Aromalı Sıvı Omega 3

Omega 3 FaydalarıÇoklu doymamış yağ asitleri olan “omega 3 yağ asitleri” vücudumuzun normal fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için gerekli olan ancak vücut tarafından üretilemeyen yağ asitleri olarak tanımlanabilir.

Haftada 1 kereden fazla balık yemek yaşa bağlı sarı nokta hastalığının (makula dejenerasyonu) önlenmesine yardımcı oluyor.

Omega 3 kansere bağlı kilo kaybının yavaşlatılmasını sağlıyor.

Koroner by-pass ameliyatından sonra doktor kontrolünde kullanılan omega 3 takviyesi damarların iyileşme sürecini kısaltıyor.

Balık yağı, kekik yağı ve E vitamini ile birlikte kullanıldığında çocuklarda motor fonksiyonların bozulmasına yol açan “dyspraxia” hastalığının neden olduğu hareket kaybının azaltılmasını sağlıyor.

Balık yağı cilt üzerinde harici olarak kullanıldığında sedef hastalığının belirtilerini hafifletiyor.

Bazı araştırmalar haftada 3 kez balık yemenin katarakt oluşumu riskini azalttığını ortaya koyuyor.

Son yıllarda yapılan bazı çalışmalar balık yağı ve omega 3 takviyelerinin Alzheimer hastalığını iyileştirmese de hastalığın beyin üzerindeki etkilerini yavaşlattığı yönünde sonuçlara sahip.

Egzersiz öncesi omega 3 almak özellikle bacaklarda egzersiz sonrası görülen ağrıların azaltılmasına yardımcı olabilir.

Ersağ Çilek Aromalı Omega-3 Sıvı takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ  Omega-3 sıvı (çilek aromalı) içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

İçindekiler: %93 Omega-3 (Balık Yağı), %7 Çilek Aroması

Önerilen  Kullanım Şekli: 4-11 yaş arası çocuklarda günde yarım ölçek (5ml.), 11 yaş üzeri yetişkinlerde günde 1 ölçek (10 ml.) kullanılması tavsiye edilir.

4 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. 

İşletme Kayıt No : TR-20-K-010657 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Ersağ Omega-3 Sıvı (çilek aromalı) Onay Numarası: 000330-01-02-2016 

Ersağ Omega-3 Sıvı (çilek aromalı) takviye edici gıda olarak  Ersağ Tesislerinde Üretilmiştir.

Alerjan Bilgisi: Omega 3 (balık yağı) ve Çilek Aroması içermektedir.

Kullanıcıların dikkatine;Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği ve ilgili yayınlanan mevzuatlara göre gıda takviyesi olarak üretilen ürünlerin tanıtımında  endikasyon, hastalık ve faydaları gibi ibarelerin kullanılması yasaktır.

Uyarı Bilgileri: Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Emniyet bandı kopmuş ambalajları satın almayınız. Seri numarası üretim tarihidir. Son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üzerindedir.

Uyarı:  Sağlık ve kozmetik kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken hastalıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı oluğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesi yasaklandığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. 

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.
Başa Dön