Ana Sayfa / Temizlik Grubu / Genel Ev Temizliği

  • Banyo, WC Temizleyici 1000 ml.

Ersağ Banyo, WC Temizleyici 1000 ml.

Ürün Kodu : 107

Satış Fiyatı :
0,00 TL
Üye Fiyatı :
0,00 TL
%25 İndirim Ersağ Üyelerine Özel

Sizde Ersağ üyesi olun, Ersağ ürünlerini %25 indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Ersağ üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (505) 317 95 72

Banyo, WC Temizleyici 1000 ml.
Banyo, WC Temizleyici 1000 ml.

Özellikleri:

Antibakteriyel ve dezenfekte edici bir üründür. Banyo ve mutfak temizliği için özel formüle edilmiştir. İçeriğindeki bitki asitleri sayesinde kireç ve sabun artıklarını kolayca çözer. Kötü kokuları ortadan kaldırıp hoş bir koku bırakır. Uygulaması kolay ve derinlemesine temizlik sağlar. Duşakabin, küvet, lavobo, batarya, fayanns, mermer vs. temizliğinde kullanılmaktadır. Ürünümüz konsantre formülüyle ekonomiktir.

Kullanımı: 

İlk defa kullanılacak olan yüzeylerde sulandırmadan direkt kullanılır. Kullanılacak alana püskürtün, ovalayarak silin ve durulayın. Kullandığınız temizlik bezi yada süngerin yeni olmasına dikkat edin. Kullanılan bölüme daha sonra kuru bez ile kurulama yaptığınızda kalıcı bir parlaklık sağlayarak kirlenmeyi geciktirmiş olacaksınız.

ÜRÜNÜMÜZ FOSFAT (STTP) İÇERMEZ.

14 adet bakteri üzerinde etkili olan Banyo Wc temizleyicimiz dezenfekte edicidir.
Yapılan bilimsel deneyle 14 adet bakteri üzerinde 1/3 oranında sulandırılarak kullanıldığında etkili olan ürünümüz Sağlık Bakablığı tarafından imalat Biosidal Ürün Yönetmeliğine göre ruhsatlandırılarak üretim izni verilmiştir.


Adı geçen bakteriler; Escherichia Coli ATCC 25923, Salmonella Typhimurium ATCC 14028, Enterobacter cloacae ATCC 13047, Proteus Mirabilis, Klepsiella Pneumoniae ATCC 13883, Proteus Vulgaris ATCC 13315, Entorococcus Faecalis ATCC 29212, Yersinia Entorocolitica ATCC 27729, MRSA (Metesilin Direncli Staphylococcus Aureus), Bacillus Cereus  ATCC 33019, Bacillus Suptlis ATCC 6633, Candida Albicans , Aspergillus Niger.

ersağ banyo, wc temizleyici 1000 ml. ile ilgili aramalar ; ersağ banyo wc nasıl sulandırılır, ersağ banyo wc faydaları, ersağ banyo wc kullananlar, ersag banyo wc kullanim alanlari, ersağ banyo wc ayak mantarı, ersağ banyo wc yorumları, ersağ banyo wc temizleyici fiyatı, ersağ banyo wc temizleyici kullananlar, ersağ banyo wc nelere iyi gelir, ersağ banyo wc sivilce, ersağ bahar kokulu banyo wc, ersağ banyo wc egzama, ersağ banyo wc temizleyici yorumları, ersağ banyo wc özellikleri, ersağ banyo wc kullanıcı yorumları, ersağ banyo wc ateş düşürür mü, ersağ banyo wc vajinal mantar, ersağ banyo wc nerelerde kullanılır, ersağ banyo vc ne işe yarar, ersağ banyo wc fiyatı 2018, ersağ banyo wc diş ağrısı, ersağ banyo wc basur, ersag banyo wc faydalari, ersag banyo ve wc temizleyici fiyati, ersağ banyo wc içeriği, ersağ banyo wc tırnak mantarı

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.
Başa Dön