Ana Sayfa / Temizlik Grubu / Genel Ev Temizliği

  • Bahar Kokulu Banyo, WC Temizleyici 1000 ml.

Ersağ Bahar Kokulu Banyo, WC Temizleyici 1000 ml.

Ürün Kodu : 228

Satış Fiyatı :
27,50 TL
Üye Fiyatı :
22,00 TL
%25 İndirim Ersağ Üyelerine Özel

Sizde Ersağ üyesi olun, Ersağ ürünlerini %25 indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Ersağ üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (505) 317 95 72

Bahar Kokulu Banyo, WC Temizleyici 1000 ml.
Bahar Kokulu Banyo, WC Temizleyici 1000 ml.

Özellikleri:

Banyo ve wc temizliği için özel formüle edilmiş bir üründür. Kullanıldığı alanda parlaklık sağlayan Ersağ Bahar Kokulu Banyo Wc Temizleyicisi duşakabin, küvet, lavobo, batarya, fayans, mermer vs. temizliğinde kullanılmaktadır. Ürünümüz konsantre formülüyle ekonomiktir.

Kullanımı: 

İlk defa kullanılacak olan yüzeylerde sulandırmadan direkt kullanılır. Kullanılacak alana püskürtün, ovalayarak silin ve durulayın. Kullandığınız temizlik bezi yada süngerin yeni olmasına dikkat edin. Kullanılan bölüme daha sonra kuru bez ile kurulama yaptığınızda kalıcı bir parlaklık sağlayarak kirlenmeyi geciktirmiş olacaksınız.

ersağ bahar kokulu banyo, wc temizleyici 1000 ml. ile ilgili aramalar ; ersağ banyo wc nasıl sulandırılır, ersağ banyo wc faydaları, ersağ banyo wc temizleyici kullananlar, ersag banyo wc kullanim alanlari, ersağ genel temizlik nasıl kullanılır, ersağ banyo wc ayak mantarı, ersağ banyo wc fiyatı, ersag banyo ve wc temizleyici fiyati, ersağ banyo wc temizleyici fiyatı, ersağ banyo wc nelere iyi gelir, ersağ banyo wc kullanıcı yorumları, ersağ banyo wc temizleyici yorumları, ersağ bahar kokulu banyo wc, ersağ banyo wc egzama, ersağ banyo wc içeriği, ersağ banyo wc kullananlar, ersağ tırnak mantarı, ersağ ürünleri bitkisel mi

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.
Başa Dön